Фотоконкурс ООН

Анонси і обговорення заходів

Модератор: Палец

Відповісти
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Фотоконкурс ООН

Повідомлення Интел »

Думаю, что нижеследующее объявление заинтересует многих наших фотографов.

ООН оголошує всеукраїнський фотоконкурс «Зміна клімату: подбай про свою планету»
23 квітня, 2008. Київ, Україна. Представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні спільно з Міністерством охорони навколишнього природного середовища та за підтримки компанії Olympus, запрошують всіх бажаючих до участі у фотоконкурсі «Зміна клімату: подбай про свою планету».
Мета конкурсу – заохотити відповідальне ставлення людей до довкілля та привернути увагу до нагальності вирішення проблем зміни клімату.
Конкурс буде відбуватися вперше цього року. До розгляду приймаються фотороботи зроблені в Україні та за її межами, кольорові і чорно-білі фотографічні відбитки формату не менше 30х40 см або фотороботи у форматі TIFF або JPEG, 300 dpi, без стиснення.
Останній термін подання робіт – 20 травня 2008 року.
Церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться в рамках відкриття виставки 5 червня 2008 у Всесвітній день довкілля. Виставка найкращих робіт відбудеться з 5 по 15 червня 2008 р. у виставковому залі Інституту проблем сучасного мистецтва (вул. Воровського 20).

Призи переможцям забезпечує компанія Olympus.

Детальні умови конкурсу та більше інформації про призи, можна дізнатися на сайті http://www.un.org.ua/ua/photocompetition/ або за тел: 044.254.0035. Контактна особа: Ірина Мазур.
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Если я нигда не ошибся в расчетах, то 300 dpi при размере 30х40 см -- это где-то так 17 мегапикселов. Так что заинтересует не очень многих. :)
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Евген
Досвідчений користувач
Повідомлень: 516
З нами з: 23.10.2006, 13:43
Звідки: Славный город Славутич
Контактна інформація:

Повідомлення Евген »

Так и есть. Это они явно погорячились (еще и написали - ОТ 30х40 :shock: ). Насколько я знаю, такие матрицы встречаются лишь в камерах от 4500 баксов. Ну или интерполировать в фотошопе (но зачем такие требования ??????).
Также не весьма понятна ценность призов: если у меня камера за 5000 баксов с матрицей 20 млн, то зачем мне их призовая "мыльница"??? И вообще, выслать по почте несжатый TIFF такого размера - почтовый ящик не приймет, а выслать почтой 30х40 и более - ведь помнут и порвут во время транспортировок, ничего ведь не останется....... Короче говоря, несерьезно это все :?
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

А никто не пробовал позвонить этой Ирине Мазур и спросить, в чём тут фишка?
Відповісти