Розбір НС в Словакії з загибеллю Михалко і Скрильової

Обговорення надзвичайних подій у походах та способів запобігання їм

Модератор: Pashtet

Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Розбір НС в Словакії з загибеллю Михалко і Скрильової

Повідомлення Pashtet »

Мало хто не чув про цей сумний випадок в кінці минулого року. Було дуже багато запитань через брак інформації - що, як і чому.
Близько тижня тому з'явився звіт ФАІС https://docs.google.com/document/d/14dq ... obilebasic
Ми і на ФБ-сторінці його приводили - правда, одразу з коментарем Гапко.
https://www.facebook.com/tourclub.unive ... 4219012203
І це відразу породило купу зауважень і перевело розмову з аналізу власне ситуації на аналіз "а чого ми це постимо від імені ТКУ, і з коментаром Гапко, чому не можна було просто зробити репост звіту ФАІС і все".
Особисто я вважаю такі зауваження правильними, і тому було стоврено цей розділ, щоб тут НС і обговорювати, а не створювати срачі в ФБ. Думаю, багато хто адекватих просто не став туди писати свою думку. Пропоную це зробити їм тут.

Ну ладно коли текст пишеться/перепощується від імені ТКУ, але писати коментарі і відповідати також від того ж імені - вибачте, ріже око. І відмовки, що з телефону не можна перелогінитись на себе - мені, вибачте, до одного місця. Але про це не тут, тут давайте про НС.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Пропоную в наступні вихідні вибратись на природу з мотузками і змоделювати ситуацію, в якій відбувся НС. Детально розібрати, що і як, і обоворити як можна було запобігти нещастю.
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Интел писав:Пропоную в наступні вихідні вибратись на природу з мотузками і змоделювати ситуацію, в якій відбувся НС. Детально розібрати, що і як, і обоворити як можна було запобігти нещастю.

Підтримую.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Відповісти