Отчёты о походах

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Отчёты о походах

Повідомлення Интел »

Народ, у нас есть реальная проблема. В клубе у нас осталось только одно помещение, и даже в нём нам сокращают время - то было до 21.30, а теперь уже до 21.00. Получается, что рассказы о походах несовместимы с лекциями ШПП :( . Так не годится, надо что-то придумывать.
Я пока вижу два варианта.
1. Перенести рассказы о походах на ПВД. Для этого нужен автомобиль с аккумулятором и инвертором (такой трансформатор с 220 на выходе), или переносной генератор (бензиновый). Зато сразу поднимется массовость и популярность ПВДшек :) .
2. Надо искать альтернативное помещение хотя бы для отчётов о походах, и выделять для этого ещё пару вечеров в месяц. Например, аудиторию ВУЗа или вот такой бесплатный коворкинг https://bzh.life/posts/mesta-i-veschi-c ... versitetah . Тут понадобится хорошая легенда типа "Цикл бесплатных лекций о путешествиях".

Каждый из вариантов требует координатора-энтузиаста. Кто возьмётся?
Аватар користувача
yullitka
Досвідчений користувач
Повідомлень: 166
З нами з: 12.10.2014, 22:05
Звідки: Буча
Контактна інформація:

Повідомлення yullitka »

Я попробую пообщатся с коворкингами + узнать у друзей, которые иногда организовывают мероприятия, какие еще есть варианты

Проводить рассказы о походах в коворкингах интересно еще и с точки зрения того, что так новые случайные люди могут знакомится с клубом)
Аватар користувача
Леша
Досвідчений користувач
Повідомлень: 256
З нами з: 16.11.2008, 14:45
Звідки: КНУ им Шевченка

Повідомлення Леша »

Я вчора випадково зустрів в коридорах університету проректора з виховної роботи КНУ ім. Шевченка В'ячеслава Шамрая і спитав у нього поради щодо цього питання.
Він сказав, що майже в усіх корпусах (за винятком деяких) є можливості проводити ввечері зустрічі, і багато де є вже вбудовані стаціонарні проектори. Також є можливість проводити такі зустрічі в студмістечку (напр. гуртожитки 6 і 7 або "Планета").

Щоб домовитись з університетом, потрібно наступне:
1. Має бути викладач університету або студентська організація (студпарламент, студрада абощо), хто це ініціює, подасть на свій факультет заявку і буде вказаний як відповідальна особа. "Студентській організації не відмовлять", сказав мені проректор
2. Потрібно подати це як "цикл безкоштовних лекцій про походи та подорожі", розповіді про культуру та звичаї інших країн блаблабла..., щоб було зрозуміло, що це вартісно і цікаво.
3. Треба визначити циклічність таких зустрічей, наприклад 1 раз на місяць або двічі на місяць в конкретний день місяця. І написати таку заявку на весь навчальний рік або на 1 семестр.

Тож, висновки:
а) ми, здається, колись мали відношення до КНУ, тож можна було б частково повернутись в їхні приміщення,
б) якщо знайдеться активна відповідальна особа серед викладачів або студентів КНУ, то цією пропозицією можна скористатись.
в) краще таке проводити на географічному факультеті, бо вони мають хоча б якусь дотичність до теми походів, і навіть мають спеціальність "Туризм". (І географічний факультет поруч з метро!)

Великі презентації чи ще щось (на 40-50 осіб) можна проводити в Планеті, наприклад, а для лекцій на 30 осіб достатньо аудиторії на якомусь факультеті.

Гарного дня!
Life is not the number of breath you take, but the number of moments that take your breath away!
Аватар користувача
Геолог
Досвідчений користувач
Повідомлень: 547
З нами з: 29.08.2007, 11:47

Повідомлення Геолог »

З Географічного факультету спеціальність Туризм викинули не давно.

Все це ми проходили - дозвіл дається на один семестр. Да дається. Але - Щоб його отримати треба бігати по кабінетах мінімум місяць (це дуже швидко), або два с половиною місяця.
Раніше Вересня ніхто розглядати не буде. Першого Вересня починаєм бігати по кабінетах, к кінцю Жовтня отримаєм дозвіл.
Потім починається виховання вахти. Яка вимагає щоб ми заходили всі разом одночасно, по затвердженому списку, і показували документи.
Це все налагоджується до нового року. Після якого знов треба новий дозвіл складати, і бігати два місяця по кабінетах. І діяти дозвіл буде тільки у навчальний період. Цього року зимою два місяці весь Університет працювати не буде - економлять на опаленні.
Є наказ ректора всім факультетам без винятку не працювати після 18 - економлять на освітленні. Зараз вахта в 6 вечора всіх виганяє.
Дозвіл дадуть, але з вимогою в 18 вийти.
Аватар користувача
Леша
Досвідчений користувач
Повідомлень: 256
З нами з: 16.11.2008, 14:45
Звідки: КНУ им Шевченка

Повідомлення Леша »

Я не знаю, як то на факультетах на ВДНГ, але вчора я був у червоному корпусі о 20.00, і була купа народу, різні заходи.
Тому я точно знаю щодо червоного корпусу: 1) ніхто о 18.00 не вимагає покинути приміщення, 2) по списках у нас не заходять, списків взагалі немає, оскільки захід відкритий.
Наприклад, в червоному корпусі працює багато гуртків, відбуваються відкриті лекції, кіноклуб тощо.

Я написав існуючу можливість і вимоги: Це має бути або викладач або студентська організація.
Підтримка від проректора буде.

Звісно залежить від корпусу/факультету/гуртожитку, бо залежить від вахти та інших заходів, які там відбуваються у вечірній час, тобто чи в даному корпусі охоронці призвичаєні до того, що ввечері постійно щось відбувається.

Тому АБО можна спробувати це зробити (якщо у нас в клубі є активні студенти КНУ), АБО написати, чому це не вийде.

У мене все.
Life is not the number of breath you take, but the number of moments that take your breath away!
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Дякую, Льоша, це дійсно корисна інформація.
Леша писав: 1. Має бути викладач університету або студентська організація (студпарламент, студрада абощо), хто це ініціює, подасть на свій факультет заявку і буде вказаний як відповідальна особа.

б) якщо знайдеться активна відповідальна особа серед викладачів або студентів КНУ, то цією пропозицією можна скористатись.
Думаю, що головна перепона саме тут. Як тільки у нас знайдеться відповідальний координатор цієї справи, то далі вже будуть чисто технічні кроки.
Аватар користувача
abenteurer
Досвідчений користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 28.03.2014, 23:45
Звідки: Kyiv

Повідомлення abenteurer »

Попробую написать друзьям из студрады, но, зная, как делаются дела в нашем университете, не могу ничего гарантировать :)
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Подвижки?
П. С. По-моему, эту тему лучше перенести в Форум, так как конкретики в плане мероприятий она не предполагает.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
jiraff
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1912
З нами з: 11.09.2007, 02:38

Повідомлення jiraff »

Вот Ира Гуз, (одна из наших старичков) поделилась на своей страничке таким объявлением:

Школа Мрійників
26 сентября в 13:48 ·

Друзі! "Школа мрійників" шукає друзів/партнерів, у яких є бажання проводити заняття, але бракує приміщення. Уроки в школі проходять два дні на тиждень - понеділок і четвер, тобто в інші дні класи "нудьгують". Буде цікаво всім, хто проводить майстер-класи, тренінги або займається репетиторством!!!
Ми ПРОПОНУЄМО тепле світле чисте приміщення, де є: ДВА великих КЛАСИ по 25 м кв, з дошками та партами, одне трохи менше приміщення з великим столом (у школі використовується для обідів та ігор), одне невелике приміщення проміжне, санвузол і коридор.
Можливо винаймати один клас або все приміщення.

Адреса: Руданського 4-6, поруч з Американським посольством (ст. метро Сирець, Дорогожичі, Берестейська).

0676610326 Ірина
0660918318 Юлія


Может это быть нам полезно? Вероятно, время пребывания там будет платным
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

jiraff писав:Адреса: Руданського 4-6, поруч з Американським посольством (ст. метро Сирець, Дорогожичі, Берестейська).
О-о-о, было бы замечательно: несколько минут пешком от моего дома :).
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Повідомлення Kefirek »

jiraff писав:Может это быть нам полезно? Вероятно, время пребывания там будет платным
Лучше уж заплатить, чем выслушивать от мадам "всея системы" постоянные замечания: к стенке не прислоняйтесь, воду не тратьте ...

:twisted:
Аватар користувача
Kender
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1262
З нами з: 03.04.2007, 20:52
Звідки: виртуальность...
Контактна інформація:

Повідомлення Kender »

Ну в принципе да, иногда проще заплатить. Тем более что в наш клуб люди когда идут, тоже несут печеньки, т.е. тратят деньги.

Вопрос - сколько платить? Лена, может, раз уж ты знаешь Иру - ты ей и позвонишь? Если нет - я могу, мне не трудно.
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Переношу тему в общий Форум.
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
jiraff
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1912
З нами з: 11.09.2007, 02:38

Повідомлення jiraff »

Как для нас, все помещение 100 гр./час, т.е 300 за вечер.

С одной стороны, задача решаемая, если 50 человек скинется по 150 гр. раз в год;

С другой стороны, я сегодня разговаривала с руководством Ровесника и договорилась, что я буду отвечать за порядок пока Интел читает лекцию, а за это нам выделяют вторую, маленькую комнату, где могут тусить старички. Так что предлагаю пока попробовать в таком формате, возможно, удастся договориться и на продление времени. Работаю над этим: )
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Повідомлення Kefirek »

Думаю, что дополнительные 150 грн в год не сильно большая сумма. Я за этот вариант
Відповісти