27-28 травня - Змагання в Нових Безрадичах - 2017

Анонси і обговорення заходів

Модератор: Палец

Аватар користувача
Марія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 903
З нами з: 22.09.2010, 13:04
Звідки: Чернігів
Контактна інформація:

27-28 травня - Змагання в Нових Безрадичах - 2017

Повідомлення Марія »

Поки туристи іще не пороз`їзджались по літнім походам, хотілось би провести традиційні клубні змагання в Нових Безрадичах.

Остаточна дата проведення - вихідні 27-28 травня

За пару днів будуть оголошені етапи та умови змагань.
Тож готуйтесь, і фізично і морально :wink:
Востаннє редагувалось 14.05.2017, 19:21 користувачем Марія, всього редагувалось 2 разів.
... и мысленно щелкнуть хвостом:)
Аватар користувача
abenteurer
Досвідчений користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 28.03.2014, 23:45
Звідки: Kyiv

Re: Змагання в Нових Безрадичах - 2017

Повідомлення abenteurer »

Марія писав:вихідні 20-21 травня

однозначно цей варіант :wink:
Аватар користувача
Kender
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1262
З нами з: 03.04.2007, 20:52
Звідки: виртуальность...
Контактна інформація:

Повідомлення Kender »

я пока точно не знаю, но кажется 21 буду занят кормежкой животных....
Наверное 27 было бы удобнее, но я ж не участник, я помошник постановщика...
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5018
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Я бы тоже предпочёл 27-28 мая.
Аватар користувача
Марія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 903
З нами з: 22.09.2010, 13:04
Звідки: Чернігів
Контактна інформація:

Повідомлення Марія »

2:1 на користь 27-28 числа :)
... и мысленно щелкнуть хвостом:)
Polina
Досвідчений користувач
Повідомлень: 217
З нами з: 07.10.2013, 15:57
Звідки: Киев

Повідомлення Polina »

Я за 20-21...
Аватар користувача
Артём
Досвідчений користувач
Повідомлень: 287
З нами з: 23.10.2014, 00:20
Звідки: ШПП 14/15

Повідомлення Артём »

К сожалению не попадаю ни 20-21 ни 27-28 ни 3-5.06 :cry:
Я родился уставшим и живу чтоб отдыхать...
Аватар користувача
bookvachka
Досвідчений користувач
Повідомлень: 880
З нами з: 10.03.2010, 13:46
Звідки: de todo el mundo
Контактна інформація:

Повідомлення bookvachka »

За 27-28 :)
Аватар користувача
Марія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 903
З нами з: 22.09.2010, 13:04
Звідки: Чернігів
Контактна інформація:

Повідомлення Марія »

Остаточне рішення - змагання відбудуться 27-28 числа.
... и мысленно щелкнуть хвостом:)
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5018
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Чи не пора розпочати на Зеленій стінці тренування до змагань для новачків?
Аватар користувача
Марія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 903
З нами з: 22.09.2010, 13:04
Звідки: Чернігів
Контактна інформація:

Повідомлення Марія »

Вже пора :)
... и мысленно щелкнуть хвостом:)
Аватар користувача
Марія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 903
З нами з: 22.09.2010, 13:04
Звідки: Чернігів
Контактна інформація:

Повідомлення Марія »

Умови дистанції для зв`язок.
1. Розведення вогнища. Учасникам надається 1 сокира, 1 ніж, 1 сірник, 1 коробок для сірників. Завдання – перепалити нитку на рівні трохи вище коліна, не використовуючи додаткових засобів. За кожен додатково використаний і, відповідно, випрошений у судді сірник команда отримує +10 хв до виступу.
2. Перехід по колоді через «яр». Для підстраховки учасників буде додатково натягнута суддівська мотузка, за яку можна буде підстраховуватись довгим вусом самостраховки (без можливості триматись за неї руками). Проте використовувати її необов`язково. Організовувати супроводження для учасників також необов`язково. Задача етапу – побороти свій страх перед висотою і повірити в надійність своїх ніг.
Зворотній перехід між етапами 3 і 1 дозволений, але учасник зв`язки повинен для цього перепройти етап №2.
3. Супроводження потерпілого учасника по пересіченій місцевості. У потерпілого діягноз – сніжна сліпота. Команда нає накласти на очі світлозахисну темну пов`язку, вдягнути на потерпілого каску та систему, і максимально комфортним та безпечним чином супроводжувати потерпілого по коридору руху (який складатиметься з невертикального спуску і підйому). Роль потерпілого виконує один із учасників зв`язки, яка виступала перед цим (тобто один із команди, яка вже завершила свій виступ).
4. Рух по суддівській навісній переправі через яр. Учасники долають перешкоду разом із своїм потерпілим, який «прозрів» (тобто світлозахисна пов`язка знімається). Необхідна організація супроводження для кожного учасника, що долає етап. Пристібання до переправи двома точками.

Потерпілий врятований, команда залишає в визначеній зоні свою мотузку, і бере суддівський 11-метровий шматок основи для продовження виступу.

5. Рух по паралельно натягнутим мотузкам. Необхідна організація супроводження для кожного із учасників зв`язки. До верхньої мотузки необхідно пристібнутись 2-ма точками.
6. Дюльфер з дерева через 3 суддівські бази. Відстань між базами = довжині складеної вдвоє суддівської мотузки.
7. Піднятись з дна рівчака до фінішу. Можна буде використовувати мотузку (підніматись з жюмаром або просто тримаючи за неї руками), або ж оббігти пішки.
... и мысленно щелкнуть хвостом:)
Аватар користувача
Марія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 903
З нами з: 22.09.2010, 13:04
Звідки: Чернігів
Контактна інформація:

Повідомлення Марія »

Особисті виступи

1. Після старту учасник вдягає систему та каску.
2. Метання мотузки по горизонталі. Учасник повинен закинути кінець своєї мотузки за контрольну лінію.
3. Наведення переправи. Суддя бере кінець кинутої йому мотузки і закріплює навколо дерева. Учасник організовує переправу зі здьоргом. Оскільки переправа буде наводитись не над яром, а на рівній місцевості, учаснику дозволяється долати етап пішки (торкатись рельєфу).
4. Тірольська (провисла) крутопохила вниз. Така, яку колись робити Гільбо та Макс в маленькому рівчаку. Початок етапу знаходитиметься в декількох метрах над землею, тож учаснику доведеться придумати як туди залізти за допомогою мотузки.
Цілком можливо, що даний етап вже на місці перетвориться на звичайну крутопохилу переправу вниз (суддівську)
5. Льодорубний хрест і дюльфер в великий рівчак. В процесі спуску учасника хрест буде додатково контролюватись суддею для того, щоб уникнути його передчасного вилітання.
6. Траверс по суддівським перилам з перестібанням без втрати самостраховки. Для руху по етапу знадобляться 2 уси самостраховки.
7. Підйом по вертикальним суддівським перилам (жюмаринг).
8. Вузли.
... и мысленно щелкнуть хвостом:)
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5018
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Марія писав:Особисті виступи

2. Метання мотузки по горизонталі. Учасник повинен закинути кінець своєї мотузки за контрольну лінію.
Просто мотузки, чи до неї можна чіпляти карабіни? Колись на цих змаганнях у нас був етап по закиданню льодоруба на мотузці у розвилку на дереві. В цю ж розвилку було покладено похилий стовбур, по якому треба було потім піднятись, використовуючи причеплену до льодоруба мотузку. Як аналог переправи з закиданням льодоруба. Але на практиці вийшло, що у багатьох учасників, переважно дівчат, цей етап віднімав надто багато часу.
Якщо шо, я готовий взяти на себе постановку цього етапу (з льодорубом).

P.S. Я думаю, що слово "овраг" краще перекладати словом "яр", а не "рівчак" :wink:
Аватар користувача
Димка
Досвідчений користувач
Повідомлень: 58
З нами з: 01.11.2013, 14:49
Звідки: Васильков
Контактна інформація:

Повідомлення Димка »

Тоже готов помочь с постановкой
Відповісти