Форум турклуба :: Просмотр темы - Фітнес покатушки

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация  ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Фітнес покатушки
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум турклуба -> Мероприятия
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Сергей Савинский

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 7:44 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Місток через р. Тетерів біля с. Біла Криниця дійсно існує. Скоріш за все по ньому може проїхати навіть легкове авто. Але заплава Тетеріва на початку квітня частково затоплена, тому пересуватися іноді доводиться по коліно в воді.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Сергей Савинский

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 7:51 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

9. 04. 2017 каталися вздовж р. Десни в якості підготовки до велопоходу 1 к.с. під керівництвом Олени Шкільної. Було багато грязюки та піску, також був брід. Таке собі досить не погане кросс-кантрі. Ми з Миколою проїхали десь половину маршруту і поїхали до Києва, бо треба було раніше повернуся. Основний пелотон поїхав далі і накрутив більше 90 км. Це круто. Але деякі учасники трохи втомилися і задовбалися Smile. Молодці Smile.
Сергей Савинский

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 8:05 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

З 15 по 18 04 2017 успішно відбувся велопохід 1 к.с. під керівництвом Олени Шкільною за маршрутом м.Біла Церква - ст. Тетерів ( десь приблизно 260 км.). Мав на меті приєднатися до групи 16 04 вечором, але несподівано потрапив до лікарні=(((. ( Це 15 вечором,16 вдень виписали). !8 була ідея зустрітися з группою в кінці маршруту. Почав рух зі станції Загальці в 11 25. Далі с. Майданівка - с.Язвинка -с. Соболівка - с. Кодра - ст. Буян -с. Комарівка - с. Білка - с. Хомівка -с. Біла Криниця - ст. Тетерів. Рух закінчено о 16 57. Загалом за данними велокомп'ютера 75 км. Поміркований темп руху, комфортний каденс та гарні неопренові бандажі-наколінникі дозволили майже не втомитися і майже не задовбатися Smile і бути готовим ще до 20+ км Smile. Группу наздогнав все на самій станції Тетерів. Погода була ясна та сонячна, але трохи прохолодна і вітрена.

Последний раз редактировалось: Сергей Савинский (Ср Апр 19, 2017 12:10 pm), всего редактировалось 1 раз
Максим Козуб

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 11:12 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сергей Савинский писал(а):
Почав рух зі станції Загальці в 11 25. Далі с. Майданівка - с.Язвинка -с. Соболівка - с. Кодра - с. Комарівка - с. Білка - с. Біла Криниця - ст. Тетерів. Загалом за данними велокомп'ютера 75 км. Группу наздогнав все на самій станції Тетерів.
Який ти молодець!
Нічого, скоро я таки приєднаюся :).
Julia Tsarenko

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 11:25 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А на эти выходные что-то планируется?
Сергей Савинский

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 12:01 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так. Скоріш за все буду думати куди б поїхати на ці вихідні. Якщо все буде нормально то обов'язково кудись поїду. Але ще не знаю коли в суботу або в неділю. Також ще не знаю куди. Хочеться щоб маршрут був цікавий але не більше 80 км (ну 90, але це вже зовсім максимум). Можливо, яку-небудь цікаву ідею вигадає Микола Бастун. Дивився район навколо Фастова, але щось мені там не дуже сподобалось. Зараз подивлюсь щось навколо Кагарлика.
Максим Козуб

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 12:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хочеться щоб маршрут був цікавий але не більше 80 км (ну 90, але це вже зовсім максимум). Можливо, яку-небудь цікаву ідею вигадає Микола Бастун. Дивився район навколо Фастова, але щось мені там не дуже сподобалось. Зараз подивлюсь щось навколо Кагарлика.
Ти хочеш суто асфальтовий варіант, чи з ґрунтами?
Сергей Савинский

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 12:48 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вигадалося декілька варіантів навколо Кагарлика. Електричка Київ - Миронівка 8 26 в Кагарлик прибуває 10 33. Електричка Миронівка - Київ їде до Києва з Кагарлика о 16 51. Є 6 годин на покататися. Варіант А: Кагарлик - с.Великі Прицькі - с Яблунівка - с. Пиї - с. Тулинці(Дерев'яна козацька церква 18 сторліття) - с.Шандра -с.Потік -с.Коритище - с.Бурти -м.Кагарлик 76 км. Варіант Б: Кагарлик - Ржищев - БаликоЩучинка -Липовий Ріг -Кадомка - Кагарлик, 75 км. Єдине, що електричка 16 51 в Київ є останньою і на неї треба встигнути. Там ще можна сісти на пасажирський потяг 102 Херсон-Київ о 21 52 але це крайній, незручний і не певний варіант.
Сергей Савинский

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 12:56 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Very Happy

Последний раз редактировалось: Сергей Савинский (Ср Апр 19, 2017 12:58 pm), всего редактировалось 1 раз
Сергей Савинский

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 12:57 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Максим Козуб писал(а):
Ти хочеш суто асфальтовий варіант, чи з ґрунтами?

Я проти грунтів нічого не маю, тому що маю всюдихідного найнера Smile. Але бачу, що гібриди ведуть себе на грунтах с піском і грязюкою не дуже впевнено. Тому це залежить від побажання сокатальців. Ну і ще треба враховувати те, що середня швидкість руху по грунтах нижче (+_ 10км/год) і це вносить свої коррективи у планування маршруту.
Максим Козуб

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 1:50 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вигадалося декілька варіантів навколо Кагарлика. Електричка Київ - Миронівка 8 26 в Кагарлик прибуває 10 33. Електричка Миронівка - Київ їде до Києва з Кагарлика о 16 51. Є 6 годин на покататися. Варіант А: Кагарлик - с.Великі Прицькі - с Яблунівка - с. Пиї - с. Тулинці(Дерев'яна козацька церква 18 сторліття) - с.Шандра -с.Потік -с.Коритище - с.Бурти -м.Кагарлик 76 км. Варіант Б: Кагарлик - Ржищев - БаликоЩучинка -Липовий Ріг -Кадомка - Кагарлик, 75 км.
До речі, раз уже пішла така пиятика :), тоді подумай над тим, щоб поїхати над Дніпром у напрямку Києва. Я там восени їхав бревет-двохсотку, місця красиві. Можна, наприклад, так: Кагарлик — Балико-Щучинка — Ржищів — Трипілля. 72 км. 17:40 електричка з Трипілля, о 19:14 вона в Києві.
І врахуй, що між Балико-Щучинкою та Ржищевом є ділянки з хор-р-рошим рельєфом :).
Максим Козуб

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 1:57 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мій тодішній трек. Дивися приблизно з 13:20 до 21:20. Там у мене темп досить смішний, бо це вже з 90-го по 164-й кілометр, і я тоді був сильно підвимотаний, часто відпочивав тощо, але навіть при цьому, як бачиш, у 8 годин ця ділянка вкладається.

Track_2016_09_17_Brevet.gpx
 Description:

Download
 Filename:  Track_2016_09_17_Brevet.gpx
 Filesize:  132.94 KB
 Downloaded:  23 Time(s)

Сергей Савинский

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 10:56 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Подивився погоду - в суботу весь день дощ. Тому в неділю, якщо раптом.
Сергей Савинский

СообщениеДобавлено: Сб Апр 22, 2017 7:56 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Завтра, в неділю 23 04 думаю покататися від пл.Шевченко до Гути-Міжгірської та назад. Буду в 10 00 на автостанції "Полісся". Якщо хтось підтримає компанію, буду радий Smile .
Сергей Савинский

СообщениеДобавлено: Пн Апр 24, 2017 5:34 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Проїхалися до Гути-Межигірської та назад. Десь 50 км. Їхали повільно, бо багато піску і ми нікуди не поспішали. Погода була добра, ліс чудовий. Бачили молодого самця благородного оленя і щось незрозуміле (чупакабра??=)).
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум турклуба -> Мероприятия Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Страница 2 из 4

Перейти: