Прохідність вздовж р. Ірпінь від Мощуна до гирла?

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Відповісти
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Прохідність вздовж р. Ірпінь від Мощуна до гирла?

Повідомлення Максим Козуб »

Знайомий, який водить некомерційні ПВД з не дуже спортивною компанією, збирається сходити вздовж річки до Ірпінського гідровузла й запитав мене:
От Мощуна до устья Ирпеня есть хорошая пешеходная тропа вдоль берега? Вдоль левого или правого?
Я там не ходив і не їздив, буду вдячний за будь-яку інформацію. Знаю, що західніше йде асфальтова дорога, східніше можна пройти лісом, а от уздовж самої річки...
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Не раджу йти вздовж річки, там суцільні меліоративні канали і поля. Краще краєм лісу.
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Интел писав:Не раджу йти вздовж річки, там суцільні меліоративні канали і поля. Краще краєм лісу.
Володю, з краєм лісу все ясно, тут весь цимес саме в тому, що люди хочуть пройти, якщо вдасться, вздовж річки.
В іншій частині там і ходиться (зокрема і в якомусь з Іващенківських ПВД, пам'ятаю, йшли, переходячи ці меліоративні канали дамбами й містками), і на велосипеді їздиться. Але північніше Мощуна я на річці не був...
Коротше, треба днями поїхати велосипедом та й подивитися :).
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Вчора проїхав уздовж Ірпеня практично до Демидова (далі не поїхав, бо вже пора було повертатися). По правому берегу в основному йде навіть не стежка, а ґрунтова дорога.
https://www.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=16819787, https://www.strava.com/activities/904073660.
Аватар користувача
jiraff
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1912
З нами з: 11.09.2007, 02:38

Повідомлення jiraff »

Максим Козуб
А неплохой маршрут, надо запомнить!
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

jiraff писав:А неплохой маршрут, надо запомнить!
Полный трек прилагаю.
Лен, если соберёшься, учти, что там в одном месте был хитрый перенос через канал. Канал узкий, но глубина где-то по втулки. Над ним торчало какое-то висячее; я повесил велосипед на бревно, перешёл, держась за ветки, потом с другого берега снял велосипед с бревна. Сейчас пытаюсь по треку найти, где это было (точку как-то не отметил). Скорее всего, можно было объехать, но точно не знаю.
В одном месте ехал буквально междурядьями кукурузного поля (https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater). Можно было объехать, но у меня же была сверхзадача держаться поближе к речке :).
В конце, перед выездом на шоссе к Демидову, ушёл с грунтовки и вначале заехал (примерно в 18:55) через пролом в ограждении на поле конноспортивного комплекса, откуда меня охранник выпускал через ворота, а потом ещё ломанулся вдоль канала, пришлось возвращаться, когда понял, что пересечь этот канал негде. (Этот кусочек я из трека на Wikiloc вырезал; в приложенном полном треке это 19:10-19:32.)
Вкладення
Track_2017_03_17_Cycling_Strava_Kyiv_Irpin_River_valley_Kyiv_.gpx
(1.59 МіБ) Завантажено 533 разів
Відповісти