12 января и дальше

Коршун
Досвідчений користувач
Повідомлень: 160
З нами з: 22.09.2014, 00:55
Звідки: Київ
Experience: Брав тушло в "карманку"

12 января и дальше

Повідомлення Коршун »

Господа, ситуация из разряда "група ищет руководителя". Есть в наличии 5 человек, (остальные пока думают). Собственно, сам заказ: нужен руководитель, опытный, которому в кайф будет прогуляться, и научить новичков работе с желёзками в боевых условиях.
Планируется все это начать 12 го числа, января месяцв, акурат после интеловской пвдшки. Также просим заявляться всех желающих.
Если вы имеете желание и возможность то свяжитесь со мной. 09398532семсятдевять. Сергей.
Аватар користувача
Кaterina
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1824
З нами з: 19.08.2008, 10:09
Звідки: Київ

Повідомлення Кaterina »

Не те щоб я була керівником :D і тим більше "руководитель, опытный" і не те, щоб я колись за цим ганялась, але поцікавлюсь (в тому числі в рамках підтримки ініціатив і у разі "а вдруг?") :

що саме ви вкладаєте в поняття "работа с желёзками" і що саме хотіли б отримати?
:)

ЗІ
ще мене цікавить хто "в наличии 5 человек": гендерна складова і досвід
Тебе я принаймні бачила на Листопаді з Аньою.
(я ж не помилилась?)

ЗІІ
Це все у випадку, звичайно, якщо ви ще собі не знайшли нікого
"Сон разума рождает чудовищ" (с)
Аватар користувача
yullitka
Досвідчений користувач
Повідомлень: 166
З нами з: 12.10.2014, 22:05
Звідки: Буча
Контактна інформація:

Повідомлення yullitka »

Я в групі "інші поки думають"
Коршун
Досвідчений користувач
Повідомлень: 160
З нами з: 22.09.2014, 00:55
Звідки: Київ
Experience: Брав тушло в "карманку"

Повідомлення Коршун »

Святік з дівчиною виявили бажання, одна дівчина з ШПП, Рома Казаренко зацікавився, а інші думають поки шо. А от на Юлю я таки сподіваюся, шо вона надумає).
І так, ти вгадала, це я люблю річки форсувати ;-)
Відносно залізняк і сам не можу нічого сказати, так як ніфіга не шарю, але маю бажання отримати практичні навички роботи з льодорубом, "кошками" та зледенілими мотузками. Паралельно з цим було б добре насолодитися краєвидом і все таке.
На тебе можна розраховувати?
Востаннє редагувалось 13.12.2014, 21:55 користувачем Коршун, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
abenteurer
Досвідчений користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 28.03.2014, 23:45
Звідки: Kyiv

Повідомлення abenteurer »

А какие даты и сколько дней?
Коршун
Досвідчений користувач
Повідомлень: 160
З нами з: 22.09.2014, 00:55
Звідки: Київ
Experience: Брав тушло в "карманку"

Повідомлення Коршун »

Окончательный инфу готовить буду на четверг, там все обсудим.
Аватар користувача
Кaterina
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1824
З нами з: 19.08.2008, 10:09
Звідки: Київ

Повідомлення Кaterina »

Бульбаш писав:це я люблю річки форсувати
о, це було як мінімум сміливе рішення і щонайменше неординарне виконання, - ще добу свого суддівства я хіхакала при згадці. Хоча в момент виконання "трюку" мені не було особливо смішно, але наявність спас-жилета заспокоювала.

На правах "а поговорить", бо я ще нічого не вирішила.
Якби я йшла "погуляти", то я йшла на Мармороси.

По-перше: дуже гарно і це трохи інші Карпати; По-друге: чисто прагаматично, - це єдине місце де я не була (чи не була поруч) в Карпатах і мені було б цікаво.

З мінусів, - треба оформлювати пропуски, це прикордонна зона. Це в свою чергу значить, що приєднатись в останній момент не вийде.

Стосовно техніки і зимових Карпат.
Карпати, - це завжди трохи лотерея. Можна походити по траві і подивитись на первоцвіти (як минулого року), можна потрапити на сніг і тропіння по пояс (як 2 роки тому), а можна попасти на наст і не знімати кошки жодного дня (як 4 роки тому)... таке.
Щодо роботи з мотузками і залізом (ходіння в зв'язках, організація станцій , - типу "скальна" техніка), то це все варто шукати (саме шукати, бо воно завжди трохи в Карпатах "надумано" буде) в міжсезоння.

Максимум з того що зараз може вдатись при вдалих погодних умовах:
По техніці пересування (в процесі руху по маршруту): техніка ходіння в снігоступах (вони на кошки вдягаються), техніка биття сходинок в снігу.
З сніжної техніки (стоячи на місці табором): льодорубний хрест, робота з сніжними якорями, можливо (хоча й не обов'язково, що вийде) робота на "лавинонебезпечному" схилі, ще є станції на сніжних косинках/паршутах, але я їх жодного разу не закопувала і в мене їх нема, але це в принципі все від бажання залежить :).
Щодо техніки зарубання, - це ви всі будете мокрі. Треба чи стояти стаціонарно чи попасти на суху морозну погода... і все-одно є нюанси.
+ якщо наст і внятна кількість снігу, то стінки побудувати можна...

Повертаючись до снігоступів, - це може виявитись обов'язковим і незамінним спорядженням, якщо сніг таки буде) або зовсім не потрібним, якщо ні). Їх можна або брати в оренду, або пошити. Ми коли збирались в гірську 5ку, то шили, бо вони значно легші й компактніші, але так ними й не скористались... Там нічого космічного в їх пошитті нема.

Але це все деталі і все можна вирішити
Думайте.
І я собі поки подумаю.
"Сон разума рождает чудовищ" (с)
Коршун
Досвідчений користувач
Повідомлень: 160
З нами з: 22.09.2014, 00:55
Звідки: Київ
Experience: Брав тушло в "карманку"

Повідомлення Коршун »

Дякую, сподіваюся, ти таки погодишся)
Аватар користувача
yullitka
Досвідчений користувач
Повідомлень: 166
З нами з: 12.10.2014, 22:05
Звідки: Буча
Контактна інформація:

Повідомлення yullitka »

Оо в мармароси я б пішла))
була там тільки влітку і нічого крім туману не побачила)
пропуски можна і через інет оформити. і записати людей "з запасом", як хто недійде, але буде в списку, то все ж краще , ніж навпаки)
Аватар користувача
SakO
Досвідчений користувач
Повідомлень: 99
З нами з: 29.05.2013, 13:02
Звідки: Белая Церковь, Киев

Повідомлення SakO »

еее.. можна я 5 коп вставлю?))
мені здається січневі Марми - то геть не найкращій варіант для новачків.. там, канєшно, дуже гарно.. і можливо, мені тільки здається. Але - тричі подумайте.
Зображення
Коршун
Досвідчений користувач
Повідомлень: 160
З нами з: 22.09.2014, 00:55
Звідки: Київ
Experience: Брав тушло в "карманку"

Повідомлення Коршун »

Хм, справедливо, дякую.
SakO, може, ти теж подумаєш? Ну навіщо тобі та робота?)
Аватар користувача
Кaterina
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1824
З нами з: 19.08.2008, 10:09
Звідки: Київ

Повідомлення Кaterina »

SakO писав:мені здається січневі Марми - то геть не найкращій варіант для новачків.. там, канєшно, дуже гарно.. і можливо, мені тільки здається. Але - тричі подумайте.
Тобі не здається :)
Як у воду дивишся, - тому я й вагаюсь все ще.
Бо в інше місце мені не цікаво, а Мармароси не дуже лягають з точки зору досвіду (хоча треба дивитись, хто з рештою туди збереться).
Та й завжди можна розвернутись звичайно, але... є над чим думати.
"Сон разума рождает чудовищ" (с)
Аватар користувача
SakO
Досвідчений користувач
Повідомлень: 99
З нами з: 29.05.2013, 13:02
Звідки: Белая Церковь, Киев

Повідомлення SakO »

Бульбаш писав:SakO, може, ти теж подумаєш? Ну навіщо тобі та робота?)
Наразі в країні така ситуація, що нехай краще в мене в найближчі місяці буде роботи з ранку до вечора, ніж її взагалі не буде,- не той час щоб перебирати та торгуватися з шефом. Тому я й не підписувався на організацію будь-чого на цей НР і йду в Карпати лише на тиждень. (новорічні традиції таки неможна порушувати :) ) А другий раз в січні в ті ж краї - сам розумієш..

Тому від себе - хіба що коротенька ремарка. Абсолютно згоден з Катєю про доречність "мотузкового" формату в травні. На ЧГХ і тому самому ПІМі на травневі можна добре порозважатись, набути певних навичок та досвіду (якщо буде сніг). Причому, це буде приємно і ненапряжно. А от в січні-лютому щось "відпрацьовувати" в цих краях - нууу...)) Нема сенсу розказувати - то тре просто пару раз відчути =)
Зображення Зображення
Ось, доречі, цікава розповідь в тему: http://www.tkg.org.ua/node/4593

На мою думку, щоб трохи розібратися що то таке кошки та льодоруб є багато зручних місць зовсім недалеко від Києва. Наприклад, кручі в Нових Петрівцях. Пам"ятаю свої перші тренування: "Траверсом? Шо, ТУТ?? ннну ладно... Як зриватися!? шо, ОТУДИ??? :shock: " Після перших двох днів мої штані перетворилися в досить екстравагантні шорти)) У зв"язках можна походити по Лисій Горі, а якщо до цьго всього ще додати виїзд на бурульку в КамПод - взагалі класно буде. В комплексі для новачків це буде корисніше і безпечніше, ніж щось там вигадувати в зимових Карпатах.

Кaterina, також кортить на Мармароси,- давненько там не був. Але то вже мабуть на травневі - цього разу на НР випала Чорногора :)
Востаннє редагувалось 14.12.2014, 20:08 користувачем SakO, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Кaterina
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1824
З нами з: 19.08.2008, 10:09
Звідки: Київ

Повідомлення Кaterina »

SakO писав:Кaterina, також кортить на Мармароси,- давненько там не був. Але то вже мабуть на травневі - цього разу на НР випала Чорногора Smile
:D мене вже просто від зимової Чорногори трохи підвертає)))

SakO писав:недалеко від Києва
от і я про це думаю вчора й сьогодні, - погуляти окремо, а потренуватись окремо й вдома, щоб не носити залізо. Лінива стала.
Мені, правда, ще завжди не з твого списку схили Дніпра подобались. Тут головне, щоб сніг був. Бо останнього разу я льодорудний хрест показувала новачкам в Києві з лопатою, - закопувала в суміш снігу й грязюки))))
"Сон разума рождает чудовищ" (с)
Коршун
Досвідчений користувач
Повідомлень: 160
З нами з: 22.09.2014, 00:55
Звідки: Київ
Experience: Брав тушло в "карманку"

Повідомлення Коршун »

Але ж не додому тепер їхати, альтернативні пропозиції?
Відповісти