Верстка сайту, чи як воно там зветься

Побажання і пропозиції щодо сайту і форуму

Модератор: Палец

Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Верстка сайту, чи як воно там зветься

Повідомлення Pashtet »

Я розумію, що мені тут зараз накидають "та радій що сайт взагалі працює", "можна все зламати, краще не чіпати" і т. д., але.
За останні півроку кількість розділів сайту ("Главная", "О клубе", "Снаряжение") збільшилась на два, і вони вилазять вже за край сторінки. Вже і з назви "Наші походи" прибрали перше слово, і розділ "Корисні посилання" з переліку зверху загубили (він все ще є зліва) - а воно все одно не влазить.
Невже ніяк не можна замість одного рядка зробити два? Я бачив, таке було тут колись!

Ну і особисто мені тіпає око щілина між картинкою та рамкою в правому верхньому куті у будь-якому розділі - але тут я навіть не сподіваюсь що мене почують...
Зображення
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Повідомлення Kefirek »

Інформацію з розділу "Куратори" можна розмістити в розділі "О клубе". Це скоротить кількість пунктів меню.
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Re: Верстка сайту, чи як воно там зветься

Повідомлення Палец »

Pashtet писав:Я розумію, що мені тут зараз накидають "та радій що сайт взагалі працює"
Увы, в отношении мобильных устройств это так и есть и ничего другого тебе никто не скажет. Когда этот движок придумали, смартфонов еще не было и вопросами адаптивного дизайна никто толком не занимался. А на десктопах оно и сейчас вроде бы ничего. Ждём нового форума, короче.

А что за два новых пункта в меню? Я только один вижу -- "Кураторы".
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Другий - це "Мероприятия" з гугл-календарем, відносно свіжий розділ.

Так, на десктоп-версії все більш-менш влазить (хоча розділу "Полезньіе ссьілки" все одно немає - викинули з верхнього меню, бо очевидно не влізає). Але я чітко бачив, що день чи два ці розділи сайту жили на двох рядках, а не на одному (і на десктопі в тому числі), якраз тоді коли з'явився розділ "Мероприятия".

2 Кефір:
Щодо розділу - думаю, краще не поміщати цілком інформацію в розділ "О клубе", а створити в ньому підрозділ (посилання) з коротким описом (ну, наприклад, після фрази "Заходите на огонек!" вставити абзац на кшталт:
По всім питанням щодо адаптації в клубі можна звертатись до когорти людей, яких ми звем "куратори". Список таких відповідальних людей, які люб'язно нададуть відповіді на ваші запитання, можна знайти тут (посилання на підрозділ)

Правда, заглиблення на +1 рівень всередину може ускладнити пошук кураторів.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Pashtet писав:на десктоп-версії все більш-менш влазить
Я, между прочим, сознательно избегал словосочетаний "десктопная версия", "мобильная версия" -- потому как нет у нас никаких отдельных версий. Она одна -- и в этом и беда.
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Re: Верстка сайту, чи як воно там зветься

Повідомлення Kefirek »

Палец писав: Ждём нового форума, короче.
Та щілина, яку помітив Паштет, з'являється "не у будь-якому розділі" сайту, як він помилково вказує, а у всіх розділів за виключенням Форуму.
Форум - то окрема складова. Новий форум з адаптивним дизайном не змінить вигляд розділів "Контакти", "О клубе" та інш.
Востаннє редагувалось 02.09.2020, 09:52 користувачем Kefirek, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Повідомлення Kefirek »

Pashtet писав:Щодо розділу - думаю, краще не поміщати цілком інформацію в розділ "О клубе", а створити в ньому підрозділ (посилання) з коротким описом (ну, наприклад, після фрази "Заходите на огонек!" вставити абзац на кшталт:
По всім питанням щодо адаптації в клубі можна звертатись до когорти людей, яких ми звем "куратори". Список таких відповідальних людей, які люб'язно нададуть відповіді на ваші запитання, можна знайти тут (посилання на підрозділ)

Правда, заглиблення на +1 рівень всередину може ускладнити пошук кураторів.
Я би інформацію о кураторах вставив в розділ "О клубе" десь між абзацами "О клубе" та "Устав туристского клуба «Университет». Ну, або під "Уставом". Все на одній сторінці.

Пояснення про те, хто такі куратори - так, необіхдне. Без пояснень незрозуміло хто це і для чого вони взагалі.
Відповісти