Форум турклуба :: Просмотр темы - Святковий тортик у четвер

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация  ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Святковий тортик у четвер

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум турклуба -> Мероприятия
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Pashtet

Актив
Походный опыт: П1К, В1К, Вл1К, Вл2У, Г3У

СообщениеДобавлено: Вт Дек 22, 2020 3:53 pm    Заголовок сообщения: Святковий тортик у четвер Ответить с цитатой

Почну традицію, чи шо.
Цим текстом повідомляю, що 14 січня 2021 року (четвер) в приміщенні Київського спелеоклубу (ст. м. Університет, вул. Коцюбинського, 5) після лекції ШПП (орієнтовно 21:00) відбудеться поїдання тортиків у зв'язку з моїм днем народженням 11 січня. Приходьте.
Місце і дата поїдання може змінитись, слідкуйте за оновленнями цього повідомлення.

Якщо у вас є нестримне бажання заподіяти мені добро і ви хочете використати це як привід щось мені підсунути, або скооперуватись, щоб підсунути щось більш велике, то мій wish-лист є у Олі Настенко - є підозри, що вона щось задумала Wink
Мабуть, і Олег Триліс щось знає.

Власне в день народження мене можна буде знайти за адресою: поїзд 358 Ясиня - Київ-Пасс, 7 вагон, 8 місце; але тільки до 6:43 Very Happy

Pashtet

Актив
Походный опыт: П1К, В1К, Вл1К, Вл2У, Г3У

СообщениеДобавлено: Ср Янв 13, 2021 5:39 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Місце уточнено (спелеоклуб). Також буде роздача замовлених та продаж залишків бафів і великих календарів (можливо і інших, якщо ви про це попросите Інтела та/або Олега).
Herman Demydov

Продвинутый пользователь

Походный опыт: Любительские походы

СообщениеДобавлено: Ср Янв 20, 2021 2:47 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Раз мені передали цю естафету, тож напишу і я.

16 січня мав День Народження, тож з цього приводу планую трохи пригостити всіх смаколиками та цікавинками власного виробництва.

Це все планую в рамках суботнього банного ПВД виїзду Smile
Всім welcome

aleksej

Продвинутый пользователь
Походный опыт: 1ГР, 1ПР, 4ГУ

СообщениеДобавлено: Пн Янв 25, 2021 2:41 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Гарні традиції потрібно продовжувати Wink
В цей четвер буде Солодкий Стіл.
Всіх буду радий бачити.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум турклуба -> Мероприятия Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: