Форум турклуба :: Просмотр темы - Допоможіть влитись в ряди капітанів (вибрати байдарку)

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация  ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Допоможіть влитись в ряди капітанів (вибрати байдарку)

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум турклуба -> Снаряжение
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Pashtet

Актив
Походный опыт: П1У, В1У, Вл2У, Г3У, П1К, Вл1К

СообщениеДобавлено: Пн Авг 31, 2020 10:17 pm    Заголовок сообщения: Допоможіть влитись в ряди капітанів (вибрати байдарку) Ответить с цитатой

Привіт усім водникам і водницям!
Нещодавно я дійшов до висновку, що у мене вже є базове спорядження для піших походів, гірських та велосипедних. А от водних...
Цим постом я засвідчую, що маю намір та певні можливості обзавестись плавзасобом з тим, щоб створити разом з однодумцями в майбутньому потужну воднофракцію і ходити у спортивні (і не дуже) походи по рікам і морям України і не тільки.
Лишилась дрібниця - обзавестися власним воднотранспортом))
Наразі маю власні вподобання, які виражаються у каркасності байдарки, її тримісності, шкури з ПВХ та несалютності. Далі починаються питання по експлуатації:
- байдарки Неріс алюмінієві та "валькірії" - наскільки зручні/незручні незамкнуті шпангоути? Що надійніше, довговічніше та ремонтопридатніше - метал чи дерево? Чи великий сенс у каркасно-піддувних моделях?
- чи складно зараз знайти елементи каркасу для Тайменів в разі чого, чи треба брати все-таки щось новіше?
- знайшов ще таких звірів як "Victoria" та "Псел" - що це за різновиди, хто знає? Чи специфічні в них деталі в разі ремонту?
- які наразі адекватні ціни на злегка б/в байдарки?
Адепти Нептуна - мені потрібен ваш досвід!

Ну і якщо хтось побаче цікаву пропозицію - кидайте мені))

Kefirek

Актив

СообщениеДобавлено: Пн Авг 31, 2020 10:48 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не раджу брати "Таймені" і "Салюти". Якась дивна в них конструкція каркасу, яка ніби призначена, щоб ускладнювати життя власнику. Знайти деякі (не всі) елементи б/у можна на OLX, ціни різні. Є в Україні 2-3 майстри, які власноруч виготовляють нові запчастини і продають через OLX. Ціни, знов такі, різні.

Про шпангоути.
Замкнені шпангоути теоретично міцніші, ніж незамкнені . А незамкнені теоретично більш зручні. Але на мою думку, і те і інше твердження є суперечливим, бо все залежить від того, хто як і де експлуатує свою байдарку і як саме розподіляє вантаж. Якщо пхати в байдарку набитий рюкзак з прив'язаними до нього карематом (як часто роблять деякі не дуже досвідчені люди при переправі на острів), то є ризик навіть замкнений шпангоут поламати. Саме так , власне, і вийшло цього літа.

В чому плюси дерев'яних шпангоутів у порівнянні із алюмінієвими - не знаю. Завжди мав справу із алюмінієвими, тому знаю, як їх ремонтувати. Байдарка з дерев'яними шпангоутами є у Ксюші та Саші Кравченків.

Я би придивлявся до NERIS Valkure. Вживу їх не бачив, але опис їх цікавий.

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Анастасия

Продвинутый пользователь

СообщениеДобавлено: Ср Сен 02, 2020 7:10 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Исходя из того, что ты написал -- бери Нерис Алю-3.
Лучше брать сразу с фартухом и юбками.

У валькирии большие проблемы с обитаемостью и драки вёслами с матросом.

Все КНБ имеют недостатки каркасных + недостатки надувнушки, лучше тогда сразу брать надувнушку. Если хочешь непотопляемость байдарки -- возьми надувные сидения, заодно комфорт пятой точке обеспечишь.

Интел
Руководитель турклуба

Актив
Походный опыт: Л5У, Л5Р, Г6У, Г4Р.

СообщениеДобавлено: Ср Сен 09, 2020 12:36 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Щодо алюмінієвих та дерев'яних шпангоутів - дерев'яні від Нерісу однозначно міцніші. Я взагалі погано уявляю собі, як їх можна поламати - вони зроблені з дуже міцної водостійкої 10-міліметрової фанери. А металеві шпангоути Тайменів і Нерісів - мабуть, найслабше їх місце і ломаються постійно.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум турклуба -> Снаряжение Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: