Поход в Карпаты (октябрь 2019)

Аватар користувача
Артем Козырь
Повідомлень: 6
З нами з: 04.09.2019, 21:57
Звідки: Киев

Поход в Карпаты (октябрь 2019)

Повідомлення Артем Козырь »

Приветствую всех! Меня зовут Артем. Человек я новый на форуме, а в клубе пока не числюсь вовсе.

Создал эту тему, т.к. очевидным образом хочу в поход))

Уже имею опыт двух низкокатегорийных походов этим летом (Чорногорский хребет, вылазка на г. Кукул) с вертикальным дождем, летним снегом и кучей позитива. До этого пару раз ездил в небольшие велопоходы выходного дня по Черниговской области.

Есть желание и возможность в октябре сходить в Карпаты еще раз. Для этого, кроме желания, есть понимание, что такое Карпаты осенью, все необходимое снаряжение, несколько запланированых вариантов маршрута. Осталось одна проблема - отсутствие адекватных попутчиков. А мне в горах самому скучновато.

И вот недавно из простор интернета я узнал о существовании клуба Университет.

К сожалению, не смог посетить, в силу отсутствия в Киеве, клубные ивенты по презентации самого клуба, программы предпоходной подготовки и мероприятия в Голосееевском лесу((. В клубный поход по Карпатам для новичков я тоже не попадаю, да и не возьмут я так понимаю, т.к. в программу предпоходной подготовки не записан.

Кроме поиска попутчиков, есть еще важный ворос. Нужны ли клубу такие люди, как я и наоборот. В том смысле, что меня на данном этапе интересуют прежде всего походы низкой технической сложности, где альпинисткое снаряжение не требуеться. В этой связи, программа предпоходной подготовки для меня (кроме первой части из трех), выглядит избыточно. Вообщем, у каждого свой Эверест.

Если нужны, то я готов.

Варианты маршрутов для похода:
1. Ворохта-Кукул-Говерла-Петрос-Ясиня:
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=xbayprsflzbsrgbh
2. И более сложный, но еще не проработанный до конца маршрут
Дземброня - все двухтысячники Карпат - Ясыня:
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=enclhkbjkhdmfddq

Надеюсь "мироздание пойдет мне навстречу"))

Пы сы: просьба не отправлять меня в коммерческие группы. Имею ИМХО, что я перерос этот этап. Всем добра.
Востаннє редагувалось 11.10.2019, 02:29 користувачем Артем Козырь, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Добрий день!
Ні, в комерційні походи ми вас не продамо ні за які гроші))
да и не возьмут я так понимаю, т.к. в программу предпоходной подготовки не записан
- це ви даремно, у цей похід беруть незалежно від того, чи записані ви на курс ШПП. Ба більше, я можу помилятись, але наче зараз там більшість НЕ записаних у програму ШПП. Оці думки "я не записан у списку, тому мене не візмуть" залиште комерційникам)
Щоправда, наразі там наче записано більше десятка людей, а великі групи вести важко, тому тут може діяти правило "хто перший встиг - того і капці". Але у нас не один керівник походів на всіх, наче хтось ще хотів вести осінню, але про це краще розпитувати вживу (ну і тут писати, це правильно, але трохи менш ефективно).

Щодо необхідності вам ШПП скажу наступне.
Програма розрахована на необхідний мінімум знань для проходження походів до 2-3 категорії складності. У нашому клубі ви можете попасти у такі походи дуже легко, ну або з мінімальними зусиллями. І всі ті знання, які дають на цих лекціях (впродовж всього року), можуть вам знадобитися незалежно від того, йдете ви в похід на два тижні в Грузії чи триденну вилазку в Карпати. Альпіністське спорядження - то лише одна тема, і то там даються базисні речі, які допоможуть вам зрозуміти, чи треба воно вам, чи ні. Тому можу вас запевнити, що надликовою вона не є аж ніяк (а дехто взагалі вважає її навіть недостатньою у деяких її аспектах). Не сприйміть як рекламу, кажу на власному досвіді.

Чесно кажучи, я сам через об'єктивні причини прогавив вересень у клубі, тому не знаю точно коли буде настуний ПВД/збір у клубі. Інтел десь в експедиції, а без нього народ ліниво щось анонсує) однак, думаю, наступного четверга народ в "Робінзоні" буде, приходьте) А може просто зараз і в Голосусі хтось сидить, га? Відгукніться!
... а в понеділок, може, і клубна пробіжка буде...

Щодо маршрутів (другий у вас наразі "is not public and locked by Artem_007") - гарні, другий не надто вже важчий за перший, днів на 5-6 - я таким починав свій туристичний шлях в далекому 2015-му) але з відпустками в мене засада, скажу чесно. Тому, найкращий варіянт - приходте і спілкуйтесь, так знайти попутників набагато легше!
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Повідомлення Kefirek »

Погоджуюсь із тим, що написав Паштет.

Ходити в ШПП чи ні - то вже на ваш вибір. В будь-якому разі завжди раді новим людям в клубі.
Щодо осіннього новачківського походу, то там справді вже досить велика група. Якщо є бажання потрапити саме в нього, краще звертайтесь безпосередньо до керівника.
Аватар користувача
Артем Козырь
Повідомлень: 6
З нами з: 04.09.2019, 21:57
Звідки: Киев

Повідомлення Артем Козырь »

Дякую за зворотній зв'язок.

Другий трек виправив і його вже можна подивитися, але він все одно потребує доробки (розміщення місць для ночівель, джерела води).

Погода в Карпатах найближчим часом обіцяє бути нормальною, так що хто має бажання сходити у похід, приєднуйтесь.
cpoapaii
Повідомлень: 5
З нами з: 09.02.2024, 09:25
Контактна інформація:

Re: Поход в Карпаты (октябрь 2019)

Повідомлення cpoapaii »

Підкажіть будь ласка, походи в карпати ще актуальні?
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Re: Поход в Карпаты (октябрь 2019)

Повідомлення Интел »

cpoapaii писав: 09.02.2024, 09:30 Підкажіть будь ласка, походи в карпати ще актуальні?

Так, звичайно! Записуйтесь до нашого клубу https://cutt.ly/bCJD3SV, приєднуйтесь до наших телеграм-чатів, там ведуться всі обговорення
Takeda
Повідомлень: 2
З нами з: 10.03.2024, 12:11
Контактна інформація:

Re: Поход в Карпаты (октябрь 2019)

Повідомлення Takeda »

Міжнародний похід в Карпати.
На Прикарпатті 20 та 27 квітня відбудуться 2 міжнародні турніри з кроссмінтону, а з 21 до 26 квітня є вільний час. Що можна запропонувати для туристів з сусідніх країн?
Відповісти