"25 за 5" - 2018
Модератор: Палец
- Надя Гордеева
- Досвідчений користувач
- Повідомлень: 184
- З нами з: 18.09.2014, 13:09
Результаты:
1. “Run, Forest, run!” - Оля Васанова, Богдан Яцик, Влад Пидопригора: 4.32
2. «Мамодеми» - Лев Мазко, Антон Кучер, Женя Родькин: 5.00
3. “Night Hunters” – Игорь и Вика Марценюк: 5.04
4. «сКотята» - Андрей Марченко, Анастасия Николаенко, Сергей Лёгкий, Дима Свердличенко : 5.46
5. «ПВД» - Дима Пустовойтов, Даша Демченко, Ванесса Зеленская: 5.56
6. “StarПерцы» - Андрей Кисель, Виталий Степанчук: 6.23
7. «Неучтёнка» - Максим Самозвон, Андрей Самозвон: 6.28
8. «Паралы» - Игорь Долженко, Настя Бодашевская: 6.30
9. «Люди» - Паша Надточий, Олег Трылис, Лёша Косячков, Люда Коваленко: 7.32
10. «Тандем» - Андрей Сирко, Влад Яременко, Сергей Бондарь, Алёна Гещак: 7.45
11. «Пешеходы» - Саша Горбов, Иван Шквир, Богдан Сухов: 7.47
12. «Первый опыт» - Юра Сгадов, Оля Ухань: 6.35 (6 КП)
13. «Берёзовые сосны» - Настя Волненко, Катя Новикова, Саша Алексеенко, Сергей Шпырко: 9.15 (6 КП)
14. «Черепашки» - Надя Гордеева, Аня Крахмалёва: 10.30 (6 КП)
15. «Торнадо» Лена Сенюк, Настя Супрунюк - 4.42 (5 КП)
16. «WCPGW» - Рома Пащенко, Сергей Буряков, Лиля Белоус: 4.41 (4 КП)
17. «Полюс» - Андрей Воронин, Снежана Чайка, Леся Пивовар: 7.18 (3 КП)
18. Артём Кучма – 3.20
19. Тарас Казанцев – 4.59
20. Степан Потиенко – 3.42 (5 КП)
Ура участникам, слава победителям!
1. “Run, Forest, run!” - Оля Васанова, Богдан Яцик, Влад Пидопригора: 4.32
2. «Мамодеми» - Лев Мазко, Антон Кучер, Женя Родькин: 5.00
3. “Night Hunters” – Игорь и Вика Марценюк: 5.04
4. «сКотята» - Андрей Марченко, Анастасия Николаенко, Сергей Лёгкий, Дима Свердличенко : 5.46
5. «ПВД» - Дима Пустовойтов, Даша Демченко, Ванесса Зеленская: 5.56
6. “StarПерцы» - Андрей Кисель, Виталий Степанчук: 6.23
7. «Неучтёнка» - Максим Самозвон, Андрей Самозвон: 6.28
8. «Паралы» - Игорь Долженко, Настя Бодашевская: 6.30
9. «Люди» - Паша Надточий, Олег Трылис, Лёша Косячков, Люда Коваленко: 7.32
10. «Тандем» - Андрей Сирко, Влад Яременко, Сергей Бондарь, Алёна Гещак: 7.45
11. «Пешеходы» - Саша Горбов, Иван Шквир, Богдан Сухов: 7.47
12. «Первый опыт» - Юра Сгадов, Оля Ухань: 6.35 (6 КП)
13. «Берёзовые сосны» - Настя Волненко, Катя Новикова, Саша Алексеенко, Сергей Шпырко: 9.15 (6 КП)
14. «Черепашки» - Надя Гордеева, Аня Крахмалёва: 10.30 (6 КП)
15. «Торнадо» Лена Сенюк, Настя Супрунюк - 4.42 (5 КП)
16. «WCPGW» - Рома Пащенко, Сергей Буряков, Лиля Белоус: 4.41 (4 КП)
17. «Полюс» - Андрей Воронин, Снежана Чайка, Леся Пивовар: 7.18 (3 КП)
18. Артём Кучма – 3.20
19. Тарас Казанцев – 4.59
20. Степан Потиенко – 3.42 (5 КП)
Ура участникам, слава победителям!
Востаннє редагувалось 13.11.2018, 00:19 користувачем Интел, всього редагувалось 1 раз.