Лайка. Дениши 26.08

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Відповісти
надежда
Досвідчений користувач
Повідомлень: 177
З нами з: 01.11.2013, 23:30
Звідки: Бровары

Лайка. Дениши 26.08

Повідомлення надежда »

Пост на прохання Алєксандра Галіцкого ( так гордовито відрекомендувалося тіло на скелі). Зірка турклубу? Я два роки не ходила до клубу, багато змін, мабуть.
Тіло на скелі і тіло в окулярах, що його страхує, розмовляють між собою, звичайно, голосно. З елементами ненормативної лексики. Роблю зауваження щодо лайки, бо поряд стоять намети з дітьми. На що тіло в окулярах говорить, що зараз діти все чули і знають. Кажу, що тоді мені це неприємно чути. Тим більш, що в дівчині на другій страховці впізнаю дівчину з нашого клубу. Дівчатам теж подобається лайка? Тіло на скелі підтвердило, що воно з "Університету", сказало, що назва сайту написана в нього на футболці, і щоб я обов'язково написала про це на форумі.
Що сказати? Мені захотілося спороти з наплічників емблеми турклубу "Університет".
Питання: це був виняток чи в клубі це вже система? Здається, що два роки тому Інтел не вживав ненормативну лексику.
До речі, поряд стояв наметом Михайло Фомін з сімьєю. Він не лаявся при дітях і не просив написати про нього на форумі. А він дійсно зірка.
Лучше семь раз вспотеть, чем один раз покрыться инеем...
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Большое "спасибо" участникам инцидента за их вклад в имидж нашего турклуба! :evil:
Відповісти