Малозатратное велочто-то (1-2 к.с.) по Украине

Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Малозатратное велочто-то (1-2 к.с.) по Украине

Повідомлення Максим Козуб »

К сожалению, из-за аварии и последующей операции пришлось пропустить велопоход от Белой Церкви до ст. Тетерев, а съездить что-нибудь такое хочется. Если кто-нибудь соберётся в велопоход по Украине на несколько дней с минимальными затратами, я бы с большой вероятностью присоединился (если 2 к.с., то "процентником").
Могу помочь придумать маршрут, могу быть штурманом и (или) культоргом.
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Якщо після 22 травня, то я приєднаюся. Сам я дивлюсь на район Кам'янець-ПОдільський - Хотин, Бакота і каньйони http://vsviti.com.ua/nature/59028 .
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Сергей Савинский писав:Якщо після 22 травня, то я приєднаюся. Сам я дивлюсь на район Кам'янець-ПОдільський - Хотин, Бакота і каньйони http://vsviti.com.ua/nature/59028 .
Питання в тому, до кого нам з тобою приєднатися, щоб випуститися :). Я залюбки проїхався б з тобою й удвох, але хочеться офіційно випуститися, щоб потім у разі бажання можна було б приєднатися до чогось більш високих категорій. А то виходить так, що я їжджу багато, їжджу з вантажем, їжджу ґрунтами, їжджу регулярно по 100 та іноді 200 кілометрів за день, але формально в плані велодосвіду я ніхто й звати мене ніяк :).
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Треба просити кого-небудь щоб провів вело одиничку. Приїде Микола Бастун з Туреччини, можно його попросити провести.
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Бажання залишається актуальним :).
Відповісти