Фітнес покатушки

Анонси і обговорення заходів

Модератор: Палец

Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Місток через р. Тетерів біля с. Біла Криниця дійсно існує. Скоріш за все по ньому може проїхати навіть легкове авто. Але заплава Тетеріва на початку квітня частково затоплена, тому пересуватися іноді доводиться по коліно в воді.
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

9. 04. 2017 каталися вздовж р. Десни в якості підготовки до велопоходу 1 к.с. під керівництвом Олени Шкільної. Було багато грязюки та піску, також був брід. Таке собі досить не погане кросс-кантрі. Ми з Миколою проїхали десь половину маршруту і поїхали до Києва, бо треба було раніше повернуся. Основний пелотон поїхав далі і накрутив більше 90 км. Це круто. Але деякі учасники трохи втомилися і задовбалися :). Молодці :).
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

З 15 по 18 04 2017 успішно відбувся велопохід 1 к.с. під керівництвом Олени Шкільною за маршрутом м.Біла Церква - ст. Тетерів ( десь приблизно 260 км.). Мав на меті приєднатися до групи 16 04 вечором, але несподівано потрапив до лікарні=(((. ( Це 15 вечором,16 вдень виписали). !8 була ідея зустрітися з группою в кінці маршруту. Почав рух зі станції Загальці в 11 25. Далі с. Майданівка - с.Язвинка -с. Соболівка - с. Кодра - ст. Буян -с. Комарівка - с. Білка - с. Хомівка -с. Біла Криниця - ст. Тетерів. Рух закінчено о 16 57. Загалом за данними велокомп'ютера 75 км. Поміркований темп руху, комфортний каденс та гарні неопренові бандажі-наколінникі дозволили майже не втомитися і майже не задовбатися :) і бути готовим ще до 20+ км :). Группу наздогнав все на самій станції Тетерів. Погода була ясна та сонячна, але трохи прохолодна і вітрена.
Востаннє редагувалось 19.04.2017, 13:10 користувачем Сергей Савинский, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Сергей Савинский писав:Почав рух зі станції Загальці в 11 25. Далі с. Майданівка - с.Язвинка -с. Соболівка - с. Кодра - с. Комарівка - с. Білка - с. Біла Криниця - ст. Тетерів. Загалом за данними велокомп'ютера 75 км. Группу наздогнав все на самій станції Тетерів.
Який ти молодець!
Нічого, скоро я таки приєднаюся :).
Аватар користувача
Julia Tsarenko
Досвідчений користувач
Повідомлень: 54
З нами з: 28.03.2007, 13:38

Повідомлення Julia Tsarenko »

А на эти выходные что-то планируется?
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Так. Скоріш за все буду думати куди б поїхати на ці вихідні. Якщо все буде нормально то обов'язково кудись поїду. Але ще не знаю коли в суботу або в неділю. Також ще не знаю куди. Хочеться щоб маршрут був цікавий але не більше 80 км (ну 90, але це вже зовсім максимум). Можливо, яку-небудь цікаву ідею вигадає Микола Бастун. Дивився район навколо Фастова, але щось мені там не дуже сподобалось. Зараз подивлюсь щось навколо Кагарлика.
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Сергей Савинский писав:Хочеться щоб маршрут був цікавий але не більше 80 км (ну 90, але це вже зовсім максимум). Можливо, яку-небудь цікаву ідею вигадає Микола Бастун. Дивився район навколо Фастова, але щось мені там не дуже сподобалось. Зараз подивлюсь щось навколо Кагарлика.
Ти хочеш суто асфальтовий варіант, чи з ґрунтами?
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Вигадалося декілька варіантів навколо Кагарлика. Електричка Київ - Миронівка 8 26 в Кагарлик прибуває 10 33. Електричка Миронівка - Київ їде до Києва з Кагарлика о 16 51. Є 6 годин на покататися. Варіант А: Кагарлик - с.Великі Прицькі - с Яблунівка - с. Пиї - с. Тулинці(Дерев'яна козацька церква 18 сторліття) - с.Шандра -с.Потік -с.Коритище - с.Бурти -м.Кагарлик 76 км. Варіант Б: Кагарлик - Ржищев - БаликоЩучинка -Липовий Ріг -Кадомка - Кагарлик, 75 км. Єдине, що електричка 16 51 в Київ є останньою і на неї треба встигнути. Там ще можна сісти на пасажирський потяг 102 Херсон-Київ о 21 52 але це крайній, незручний і не певний варіант.
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

:D
Востаннє редагувалось 19.04.2017, 13:58 користувачем Сергей Савинский, всього редагувалось 1 раз.
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Максим Козуб писав:Ти хочеш суто асфальтовий варіант, чи з ґрунтами?
Я проти грунтів нічого не маю, тому що маю всюдихідного найнера :). Але бачу, що гібриди ведуть себе на грунтах с піском і грязюкою не дуже впевнено. Тому це залежить від побажання сокатальців. Ну і ще треба враховувати те, що середня швидкість руху по грунтах нижче (+_ 10км/год) і це вносить свої коррективи у планування маршруту.
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Сергей Савинский писав:Вигадалося декілька варіантів навколо Кагарлика. Електричка Київ - Миронівка 8 26 в Кагарлик прибуває 10 33. Електричка Миронівка - Київ їде до Києва з Кагарлика о 16 51. Є 6 годин на покататися. Варіант А: Кагарлик - с.Великі Прицькі - с Яблунівка - с. Пиї - с. Тулинці(Дерев'яна козацька церква 18 сторліття) - с.Шандра -с.Потік -с.Коритище - с.Бурти -м.Кагарлик 76 км. Варіант Б: Кагарлик - Ржищев - БаликоЩучинка -Липовий Ріг -Кадомка - Кагарлик, 75 км.
До речі, раз уже пішла така пиятика :), тоді подумай над тим, щоб поїхати над Дніпром у напрямку Києва. Я там восени їхав бревет-двохсотку, місця красиві. Можна, наприклад, так: Кагарлик — Балико-Щучинка — Ржищів — Трипілля. 72 км. 17:40 електричка з Трипілля, о 19:14 вона в Києві.
І врахуй, що між Балико-Щучинкою та Ржищевом є ділянки з хор-р-рошим рельєфом :).
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Мій тодішній трек. Дивися приблизно з 13:20 до 21:20. Там у мене темп досить смішний, бо це вже з 90-го по 164-й кілометр, і я тоді був сильно підвимотаний, часто відпочивав тощо, але навіть при цьому, як бачиш, у 8 годин ця ділянка вкладається.
Вкладення
Track_2016_09_17_Brevet.gpx
(132.94 Кіб) Завантажено 477 разів
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Подивився погоду - в суботу весь день дощ. Тому в неділю, якщо раптом.
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Завтра, в неділю 23 04 думаю покататися від пл.Шевченко до Гути-Міжгірської та назад. Буду в 10 00 на автостанції "Полісся". Якщо хтось підтримає компанію, буду радий :) .
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Проїхалися до Гути-Межигірської та назад. Десь 50 км. Їхали повільно, бо багато піску і ми нікуди не поспішали. Погода була добра, ліс чудовий. Бачили молодого самця благородного оленя і щось незрозуміле (чупакабра??=)).
Відповісти