Фітнес покатушки

Анонси і обговорення заходів

Модератор: Палец

Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Фітнес покатушки

Повідомлення Сергей Савинский »

Вчора 21 03 2017 відкрили для себе непоганий однодневний веломаршрут з Бородянки до ст Тетерів. 68 - 69 км. Через села Небрат, Коблиця, Леонівка, Блідча. Непоганий асфальт, мало автівок, квітують квіточки, бігають косулі та кабанчики, на деревах сидять ведмеді. В червер 23 03 2017 думаю повторити.
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Так, там було класно, дякую тобі за ідею і за компанію!
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Максиме, і тобі дякую за компанію. Доречі, як вчора доїхав? По варшавці йшов? Все нормально, пригод не було?
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Сергей Савинский писав:Доречі, як вчора доїхав? По варшавці йшов? Все нормально, пригод не було?
Йшов по Варшавці, пригоди були :). https://www.facebook.com/maksym.kozub/p ... 3985173282
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Я то вночі по темряві їздити не люблю. Якщо їду, то повільно а в непевних місцях то взагалі в руках веду. Все збираюся прикупити потужну фару на акумах, бо мого кермового ліхтарика для впевненого освітлення дороги не вистачає. Ну добре, що все більш-менш позитивно закінчилося.
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Сьогодні в мене також були велопригоди. Хєх. Поїхав в "МоденаСпорт" за акційними велоштанами. Повертаючись назад дядько на хонді вирішив, що я антісуслік який буцім-то є, а насправді мене нема, і гарно підрізав. Я встиг загальмувати здати вправо і вискочити на бордюр.. А потім впилявся башкою в двері маршрутки які відкрилися перед мною зненацька, бо у водітєля там сліпа зона і він мене не бачив. Мабуть би і впав, але водітель мене якось притримав, тому не впав. Подивилися один на одного, спитали один одного чи все нормально та і поїхав собі далі, думаючи про те, яка корисна річ велошолом.
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Бліннн. Добре, що не гірше...
Похвалися ж велоштанами :).
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

оці купив http://msport.com.ua/bike-vear/zerorh+/ ... u4157-900/ я на них ще в минулому році дивився, але тоді вони були задорогі.
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Сергей Савинский писав:оці купив http://msport.com.ua/bike-vear/zerorh+/ ... u4157-900/
Мабуть, хороші, але я б на твоєму місці тут поки нічого не брав, з урахуванням того, про що ми з тобою говорили. От подивися, наприклад, тут: https://www.bike-discount.de/en/cycling ... ts/o-preis.
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Гарний сайт. Багато чого цікавого.
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Сьогодні, 23 03 2017, у зв'язку з дощем, покатенька не відбудеться. Чекаю більм комфортної погоди.
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Сьогодні проїхався за маршрутом ст. Загальці - с. МАйданівка - с. Соболівка - с Кодра - с. Хомівка - с. Біла Криниця - ст. Тетерів. Мій велокомп'ютер нарахував 54 км. Погода була сонячна але вітрена. Ділянка шляху з Загальців до Соболівки запам'яталася сильним зустрічним вітром, тому шкрябався як равлик. З Кодри до Хомівки асфальта нема, а є пісчана грунтівка вздовж залізничної колії. Дорога не те що б супер, але найнером проїхати можна. Дорога з Хомівки до повороту на військове містечко "Городок" - досить гладенька бетонка. Після повороту і до кінця с. Біла Криниця це щось страшне: теж бетонка, але крива, посипана типа гравієм з кулак розміром і через кожні 7 метрів яма на стиках бетонних плит - неприємно їхати і екзекуція для дупи(((. Разом з селом Біла криниця закінчується Житомирська область і починається Київська. Дорога там нормальний гладенький асфальт аж до ст Тетерів. Аккомпанементом цвірінькають пташки, квакають жаби, квітне ряст і сон-трава, бігають кабанчики :).
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Повідомлення Максим Козуб »

Шьорт подьєрі, це ти навмисне пишеш, щоб я заздрив, так? ;)))
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Максим Козуб це я таким чином мотивую тебе скоріше одужувати :). Вся наша велотусовка чекає твого одужання :).
Сергей Савинский
Досвідчений користувач
Повідомлень: 186
З нами з: 25.09.2009, 13:24
Звідки: Kiev

Повідомлення Сергей Савинский »

Всі пам'ятаємо, що 1-2 квітня святкування Дня Народження Володі Інтела. А перед тим як заїхати на святкову галявину є ідея трішечки поїздити на велосипедах по лісах, полях та шляхах. Думаю їхати з ст Караваєві Дачі в 9 40 тетерівською електричкою до станції Спартак. Там через ліс під кутом 250 гр так щоб виїхати на дорогу Іванків - Радомишль трохи південніше села Мигалкі. По цій дорозі попасти в село Біла Криниця і перейти по містку р. Тетерів в село Вишевичи, там по дорозі в с. Іршу далі в с. Білий Берег і через ліс (можливо і просто по варшавці, якщо багато піску буде) до святкової галявини. Це десь 50 километрів. На місці маємо бути приблизно в 16 00- 17 00.
ПС, Якщо буде сильний дощ, то облом).
Відповісти