Фиестовская поляна

Анонси і обговорення заходів

Модератор: Палец

Відповісти
Аватар користувача
Goldstein
Досвідчений користувач
Повідомлень: 173
З нами з: 26.11.2007, 15:42

Фиестовская поляна

Повідомлення Goldstein »

В связи с массовым выездом в эту суботу на Фиестовскую поляну под Бояркой, очень прошу знающих людей выложить как туда доехать и карту как дойти от Боярки.

Кто не знает запланированно:

1. Празднование ДР Жигинаса Саши, Калиты Тараса и Кати
2. Поздравление друг друга с успешным выступлением на Тетереве
3. Песни и пляски до упаду
Аватар користувача
Sashkito
Досвідчений користувач
Повідомлень: 140
З нами з: 04.03.2008, 18:14
Звідки: Київ

Повідомлення Sashkito »

Goldstein писав:как туда доехать и карту как дойти от Боярки
Клацніть для збільшення (відкриється в новому вікні):
Зображення
Швидше і дешевше всього їхати електричкою з приміського вокзалу, в напрямку Фастова. Розклад електричок з Києва:
05:05, 05:50, 07:12, 07:17, 07:37, 08:15, 08:30, 10:11, 10:36, 12:16, 12:26, 13:21, 14:29, 15:23, 15:58, 16:21, 16:57, 17:17, 17:46, 18:31, 18:57, 19:06, 19:22, 20:18, 20:49, 21:45, 23:11.

Також можна їхати маршрутками, таких варіантів три:
— №825 від ст.м. "Дружби народів". Доїхавши до кінцевої потрібно перейти колії, а потім або сісти на №369, або йти пішки.
— №368 від вул. Пестєля, ст. м. "Вокзальна". Їхати до кінцевої, потім так само: або маршруткою, або пішки.
— №369 від ст.м. "Нивки". Доїхавши до Боярки потрібно пересісти в іншу маршрутку №369, яка їде вже на Забір’я. Її маршрут позначено жовтим.

Червоним позначено піший маршрут — вийшовши на трасу потрібно просто йти вперед (~25 хвилин), потім повернути в ліс ліворуч, там де буде умовний знак. Хто їхатиме маршруткою, попросіть водія зупинити там, де проходить фестиваль, вони мають знати.
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

У нас в "Библиотеке" в разделе "Карты" лежит 150-метровка с отмеченным местом Фиесты. Там, правда, немного другой путь обозначен -- так заежают машинами. Но и как по шоссе идти, тоже, в общем-то, понятно.
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Goldstein
Досвідчений користувач
Повідомлень: 173
З нами з: 26.11.2007, 15:42

Повідомлення Goldstein »

Олександр Жигінас писав:....
Спасибо, только чтобы никто не впал в заблуждение введу поправку, на сколько я понял ты перевернул карту, тоесть сверху у тебя Юг.
Аватар користувача
Sashkito
Досвідчений користувач
Повідомлень: 140
З нами з: 04.03.2008, 18:14
Звідки: Київ

Повідомлення Sashkito »

Goldstein писав:насколько я понял, ты перевернул карту, то есть сверху у тебя Юг
Так і є. Мені так було зручніше її робити. Крім того, так напрямок руху співпадає з картою, адже «уверх» ми сприймаємо як «вперед». Не знаю, чи хтось буде орієнтуватись там за компасом, але на всяк випадок: дорога з Боярки на Забір’я іде в західному керунку.

:idea: А чи відомо вам, мої маленьки любителі спортивного орієнтування, що прадавні китайці на своїх географічних картах розташовували все догори дриґом — північ внизу, а південь нагорі, аргументуючи це тим, що «вогонь» (південь) піднімається уверх, а «вода» (північ) опускається вниз! А подорож до південної півкулі в цій країні й досі вважається нездоровою забавою, адже там усе навпаки :roll: :D
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Червоним позначено піший маршрут — вийшовши на трасу потрібно просто йти вперед (~25 хвилин), потім повернути в ліс ліворуч, там де буде умовний знак. Хто їхатиме маршруткою, попросіть водія зупинити там, де проходить фестиваль, вони мають знати.
Карта, выложенная Сашей хороша всем, кроме того, что там не отмечено собственно место стоянки (оно вообще за пределами этой карты). Непонятно также, как выглядит условный знак (я, кстати, его не помню). Карта из нашей "библиотеки" удобнее.

Палец писав:У нас в "Библиотеке" в разделе "Карты" лежит 150-метровка с отмеченным местом Фиесты. Там, правда, немного другой путь обозначен -- так заежают машинами. Но и как по шоссе идти, тоже, в общем-то, понятно.
Вот эта ссылка http://www.tourclub.kiev.ua/biblioteka/ ... iesta.html
Идти по чёрному пунктиру до Фиестовской поляны.
Аватар користувача
Валентин
Досвідчений користувач
Повідомлень: 21
З нами з: 15.04.2008, 11:47
Звідки: Боярка
Контактна інформація:

Повідомлення Валентин »

Аватар користувача
Sashkito
Досвідчений користувач
Повідомлень: 140
З нами з: 04.03.2008, 18:14
Звідки: Київ

Повідомлення Sashkito »

Интел писав:кроме того, что
Так краще? :)

Зображення

Интел писав:Непонятно также, как выглядит условный знак
В потрібному місці висітиме лавинна стрічка кислотно-рожевого кольору :wink:

.
Аватар користувача
Петрович
Досвідчений користувач
Повідомлень: 87
З нами з: 02.11.2007, 07:24
Звідки: Оболонь

Повідомлення Петрович »

Аватар користувача
Aquila
Досвідчений користувач
Повідомлень: 303
З нами з: 12.10.2007, 17:01
Звідки: Киев

Повідомлення Aquila »

Відповісти