17-18.10 Даєш вже нарешті Домбайський футбол!

Анонси і обговорення заходів

Модератор: Палец

Аватар користувача
Кaterina
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1824
З нами з: 19.08.2008, 10:09
Звідки: Київ

17-18.10 Даєш вже нарешті Домбайський футбол!

Повідомлення Кaterina »

Листя пожовтіло, дощики пішли, похолоднішало…
Саме воно для несамовито «ніжного» посмикування за вірьовки одноклубників, самозабутнього борсання в листі, ніжних зустрічей обличчя з місцями ще зеленою травичкою:twisted:

Там ще поки наче вихідні 17-18 жовтня вільні були? А???

Даєш Домбайський футбол!
Хтось в минулому році ще й про чемпіонат клубний мріяв…
http://www.tourclub.kiev.ua/forum/viewt ... sc&start=0

Ну, як активності (чи активних бажаючих) для чогось епохально-фундаментального не вистачить (може вже сплячка у кого рано починається – і таке буває), ну що ж…:wink: Пошукаємо варіанти... :roll:

Словом для початку один матч майже є... команда АШО?! в повному складі (склад 3ж+1ч) при вдалих результатах пошуку команди-противника все ще гарантує видовище з демонстрації граціозного лежачого домбайського футболу з повизгуванням а-ля "made by women" :) 8)

Заявляємось! Вносимо пропозиції
PS Не згвалтуванням єдиним же ж... 8)
"Сон разума рождает чудовищ" (с)
Аватар користувача
Кaterina
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1824
З нами з: 19.08.2008, 10:09
Звідки: Київ

Повідомлення Кaterina »

Для календаря заходів:
Місце - ймовірно неподалік Фієстівської поляни (Боярка)...
Якщо ніхто не проти чи немає інших думок з цього приводу.
"Сон разума рождает чудовищ" (с)
Аватар користувача
Леша
Досвідчений користувач
Повідомлень: 256
З нами з: 16.11.2008, 14:45
Звідки: КНУ им Шевченка

Повідомлення Леша »

а головні дії заплановано на суботу чи на неділю?
Life is not the number of breath you take, but the number of moments that take your breath away!
Аватар користувача
Кaterina
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1824
З нами з: 19.08.2008, 10:09
Звідки: Київ

Повідомлення Кaterina »

З планами поки не зовсім зрозуміло... точно буде ближче до кінця тижня.

До мат. частини... треба:
1. 2 вірьовки для команд + 2 вірьовки (репшнур) по бокам + 2 вірьовки (репшнури) для воріт (можна короткі)

2. Грудні обвязки 2 шт. + репшнур (прусик) 2 шт.

3. Якщо хтось (бо активність так і пре :wink: ) збирається грати, то бажано мати систему, чи знати з кого можна зняти, з тих хто грати збирається. А ніхто бажання тут крім Льоши не виявляв, тому краще свою нести

Кaterina писав:Ну, як активності (чи активних бажаючих) для чогось епохально-фундаментального не вистачить (може вже сплячка у кого рано починається – і таке буває), ну що ж…Wink Пошукаємо варіанти... Rolling Eyes
Активність прогнозовано зашкалює:) Може нам в гості когось запросить? Як ніхто не проти...
"Сон разума рождает чудовищ" (с)
Аватар користувача
Кaterina
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1824
З нами з: 19.08.2008, 10:09
Звідки: Київ

Повідомлення Кaterina »

А ну його той домбайский футбол...:wink:
Не має в мене бажання ні "шаленої" наснаги "витягувати" з клубу вірьовки/мотузки/прусики...
Та навіть якби й було, то перти вірьовки на собі мені здоров'я зараз не дозволяє.

Піду краще гриби збирати... чи принаймні шукати чи вони взагалі є :)
"Сон разума рождает чудовищ" (с)
Аватар користувача
Tim
Досвідчений користувач
Повідомлень: 507
З нами з: 28.03.2007, 19:28
Звідки: Київ, Біличі

Повідомлення Tim »

Гриби точно є!
Аватар користувача
Кaterina
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1824
З нами з: 19.08.2008, 10:09
Звідки: Київ

Повідомлення Кaterina »

Ага... то добре... так вже й вірьовки трохи є...
"Сон разума рождает чудовищ" (с)
Аватар користувача
Vika
Досвідчений користувач
Повідомлень: 531
З нами з: 24.10.2006, 16:33
Звідки: Київ

Повідомлення Vika »

Давайте перенесемо все це в Пущу. Там теж галявина для футболу - камерна, і ліс грибний. А в Боярці негрибний.

P.S. А в кого м"яч? Не забудьте, плз. Я і без домбайських прибамбасів його тойво.
Востаннє редагувалось 14.10.2009, 11:57 користувачем Vika, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Кaterina
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1824
З нами з: 19.08.2008, 10:09
Звідки: Київ

Повідомлення Кaterina »

А давайте в Пущу - раз грибний:)

М'яч - в мене лише здутий (я не впевнена, що після такого грубого ручного здування він надується) клубний, є десь ще надутий... Де? Точніше в кого?
"Сон разума рождает чудовищ" (с)
Аватар користувача
boris
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1319
З нами з: 23.10.2006, 12:30

Повідомлення boris »

Vika писав:Там теж галявина для футболу - камерна
Это ты о какой поляне? Где каре? Может сразу на Таль? там - еще грибнее.

А если обезьянник за одно устроить? Кто против? Кто поможет?

А давайте проведем регистрацию, кто будет играть в футбол. А то если одна только команда, то уже не чемпионат получается, а так, товарищеская встреча. Кaterina - организатор. Ей заявляйтесь, кто хочет играть. Только в срочном порядке, пожалуйста. По всем каналам связи ;)

Я считаю, что ШПП всех годов созыва не должна упускать такое мероприятие, как футбол.
А что ему, Ветру, красота! Не стоять же ему ночь, прижавшись ветренным сердцем к перекрестку ущелий! Ведь он - Ветер. Он - мимо... Он - так... И вот
Аватар користувача
boris
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1319
З нами з: 23.10.2006, 12:30

Повідомлення boris »

Ну и еще - я могу пригласить спортивную секцию КСК. Они могут выставить команд. Но необходимо, чтоб нам было чем ответить, бо вони - хлопці серьозні . :wink:
А что ему, Ветру, красота! Не стоять же ему ночь, прижавшись ветренным сердцем к перекрестку ущелий! Ведь он - Ветер. Он - мимо... Он - так... И вот
Аватар користувача
Vika
Досвідчений користувач
Повідомлень: 531
З нами з: 24.10.2006, 16:33
Звідки: Київ

Повідомлення Vika »

Не совсем где каре. За лесополосой - там, где палатки стоят. По дороге к воде.
Аватар користувача
boris
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1319
З нами з: 23.10.2006, 12:30

Повідомлення boris »

Vika писав:Не совсем где каре. За лесополосой - там, где палатки стоят. По дороге к воде.
:shock: Мамо, де ми? А где это? Или ты имеешь в виду - ставить лагерь на полигоне? Я вообще там не помню лесополос. Только разве что где ЛЭП...
А что ему, Ветру, красота! Не стоять же ему ночь, прижавшись ветренным сердцем к перекрестку ущелий! Ведь он - Ветер. Он - мимо... Он - так... И вот
Аватар користувача
Vika
Досвідчений користувач
Повідомлень: 531
З нами з: 24.10.2006, 16:33
Звідки: Київ

Повідомлення Vika »

Это я шалю(((
Следующая полянка за каре, если идти в сторону родника))
Там так: полянка с каре -- деревья, в которых обычно палатки -- еще одна поляна, на которой обычно палатки -- родник.
Востаннє редагувалось 14.10.2009, 17:01 користувачем Vika, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
boris
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1319
З нами з: 23.10.2006, 12:30

Повідомлення boris »

На прошлых выходных там плотно стоял дворец пионэров. Как муравьи - всех от себя гоняли :) Как оно на этих будет - не знаю.
А что ему, Ветру, красота! Не стоять же ему ночь, прижавшись ветренным сердцем к перекрестку ущелий! Ведь он - Ветер. Он - мимо... Он - так... И вот
Відповісти