Экология. Что можно оставить в лесу?

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Аватар користувача
Кaterina
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1824
З нами з: 19.08.2008, 10:09
Звідки: Київ

Повідомлення Кaterina »

Аленка писав:Прошлым летом
Позаторішнім.
Але не суттєво, нічого не змінюється.

Мені цього літа на клубному тренуванні на Щебах авторитетно сказали: "А НЕЧЕГО ОСТАВАТЬСЯ ПОСЛЕДНЕЙ. НЕ !ОБЛОМИТЬСЯ!, - ЕСЛИ УБЕРЕШЬ " (с)

Мені то може й не переломилось би, але ... висновки зроблені.
Ставлення відповідне тепер.
Востаннє редагувалось 19.01.2011, 12:05 користувачем Кaterina, всього редагувалось 1 раз.
"Сон разума рождает чудовищ" (с)
Аватар користувача
Аленка
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 17.11.2007, 14:17
Звідки: Из лесу, вестимо
Контактна інформація:

Повідомлення Аленка »

Позаторішнім.
Мда.. время летит...
Это я уже два лета островной жизни пропустила! Видно жуткие воспоминания о таких праздниках на остров летом не пускают!:roll:
Кaterina писав:"А НЕЧЕГО ОСТАВАТЬСЯ ПОСЛЕДНЕЙ. НЕ !ОБЛОМИТЬСЯ!, - ЕСЛИ УБЕРЕШЬ "
А по морде давать пробовала!? :x Говорят иногда помогает! :evil:
Я вот "волкодава" своего откормлю и буду на таких умников отпускать с цепи... :crazy: Я и сама кого хош покусаю, а тут с помощницей :D
Пятнистая малышка уже 12 кг весит :) И боюсь это не предел - ей только 4,5 месяца! :P
Аватар користувача
Analyst
Досвідчений користувач
Повідомлень: 91
З нами з: 01.06.2008, 12:15
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Повідомлення Analyst »

Ïàëåö писав: Ýòî ñòèëü ñîâåòñêîãî àãèòïðîïà, îò êîòîðîãî ìû óæå òðåòèé äåñÿòîê ëåò íå ìîæåì èçáàâèòüñÿ è êîòîðûé óæå íàñòîëüêî âîøåë â ïëîòü è êðîâü, ÷òî íåêîòîðûìè âîñïðèíèìàåòñÿ êàê íîðìà.
ß íå íàñò³ëüêè ñòàðèé ùîá ðàäÿíñüêèé àã³òïðîï ì³ã ââ³éòè â ìîþ êðîâ :D, ÿ çàñòàâ Ñîþç ùå äèòèíîþ ³ éîãî àã³òïðîïó íå ÷èòàâ. Ñòèëü ÿê ñòèëü. Òîá³ â³í ìàáóòü íåíàâèñíèé ÷åðåç òå, ùî â³í âèêîðèñòîâóâàñÿ äëÿ ³äåîëîã³÷íîãî òà ïîë³òè÷íîãî "ïðîïó" ÿêîãî òè î÷åâèäíî âñòèã ïðî÷èòàòè áàãàòî :)
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Analyst писав:Я не настільки старий щоб радянський агітпроп міг ввійти в мою кров :D
Так він нікуди не дівся з тих пір, ось у чому справа. Хіба що трохи перефарбувався та перенацілився.
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Marinka
Досвідчений користувач
Повідомлень: 388
З нами з: 23.12.2007, 21:05

Повідомлення Marinka »

Палец писав: Почему-то (впрочем, я даже знаю почему) меня такой стиль раздражает -- не до такой, конечно, степени, чтобы сознательно делать всё наоборот, но вполне до такой, чтобы устать читать после первого же абзаца.

А еще меня раздражает "Вы" с прописной там, где не надо...
От жеж блін!За що я люблю, просто- таки кохаю Пальця- за спроможність перетворювати більш-менш конструктивну дискуссію більш-менш таки екологічного напрямку у пустопорожні лінгвістичні! Може, згадати анекдот про вчительку російської мови, що занапастила вивіску магазину"обои", виправивши її на "оба".Невже ти, Палець, не бачиш, що перед тобою справді агітка, я думаю, це готова заготовка, можливо, навідь з сайту, Інтел міг би не паритися, а просто дати ссилку.А якщо це він дійсно сам набрав,то, мабуть дається взнаки звичка, бо у всі часи лідер- це насамперед агітатор :wink:
І, нажаль, не всі так як ти володіють КІЛЬКОМА СТИЛЯМИ
:lol: :ROFL: :lol:
А по суті- з усім згодна,зформульовано так, що й учень молодших класів зрозуміє, було б бажання виконувати...
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Ну не люблю я агиток, что поделаешь. И, подозреваю, не я один. И эффект от них очень часто бывает обратным задуманному. А это уже штука не лингвистическая и совсем не пустопорожняя.
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Marinka
Досвідчений користувач
Повідомлень: 388
З нами з: 23.12.2007, 21:05

Повідомлення Marinka »

Ну, це вже чиста психологія! Запропонуй щось своє з урахуванням наших реалій!
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Marinka писав:Ну, це вже чиста психологія! Запропонуй щось своє з урахуванням наших реалій!
Так и знал, что рано или поздно услышу это "предложи что-нибудь своё". :D Этак теперь и автомобиль "Славута" покритиковать нельзя без риска нарваться на предложение самому встать за токарный станок?
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Gilbo
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3146
З нами з: 02.11.2006, 15:22
Звідки: Тока шо из сауны!

Повідомлення Gilbo »

:evil:
у меня дикая аллергия на тупость. я сразу весь покрываюсь сарказмом.
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Палец писав: Вот кабы то же самое да написать без всей этой патетики,

Кaterina писав:написали б "іскоркою" чи гумором, може б хтось дочитував до кінця

Порой мне по роду деятельности приходится использовать подобные тексты в учебно-методических материалах. С благодарностью прийму любые творческие обработки-доработки-варианты. Это будет РЕАЛЬНЫЙ вклад в дело экологического просвещения.
Marinka
Досвідчений користувач
Повідомлень: 388
З нами з: 23.12.2007, 21:05

Повідомлення Marinka »

http://www.risk.ru/users/old-vix/10351/
...Покормить тигра :)
Рідкісний випадок, коли зустріч з людиною пішла киці на користь :roll: :roll: :roll:
Відповісти